„Internet ogłupia” – czyli niedzielne szepty, Pan Chajzer w roli hejtera i zapowiedzi dużych zmian na blogu.

killlll

Poranne szepty.

Czasami żałuję, że jestem użytkownikiem internetu. Niemniej jednak nie chciałbym tego zmieniać – śmierdząca hipokryzja. Niedziela rano. Wstaję wypoczęty, zaparzam sobie kawę, myję ząbki i siadam z gorącym napojem do laptopa. Przeglądam Facebooka i nie wierze w to co widzę. Jakiś czas temu fp „Satyra polityczna” umieścił na swojej stronie bardzo słabego mema, w którym jakiś idiota nabija się ze śmierci syna Pana Filipa Chajzera. Wspomniany mem został oczywiście oblany wiadrami krytyki ze strony internautów. Nie dziwie się. Sam bardzo rygorystycznie potępiam tego typu „internetową twórczość”. Pan Chajzer jednak nie wytrzymał presji i w emocjach odpowiedział na wspomniany post fp „Satyra polityczna”. Problem w tym, że odpowiedział nienawiścią… i to bardzo niesmaczną nienawiścią. Bezmózgi w internecie są i będą. Mimo wielu emocji uważam, że Pan Filip powinien pokazać trochę więcej klasy. Niestety tak się nie stało. Pan Chajzer w bardzo wulgarny sposób zachęcał na swoim fp do wymierzenia społecznego linczu na administratorze fp „Satyra polityczna” – podając przy tym dane personalne owej osoby.

403d48c831ce39a9b9b3c32a7460869f7188ae2e

Oczywiście na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Nienawiść produkuję nienawiść – trzeba mieć klasę aby używać innych narzędzi w takich sytuacjach. Nie jestem Bogiem i nie mi oceniać zachowanie obu panów. Mogę jedynie powiedzieć, że ilość nienawiści i irracjonalności w Internecie przerosła dzisiaj moje wyobrażenia. Pół biedy, że mam swoje miejsce w sieci. Miejsce, w którym mogę w pełni odpowiadać za swoje słowa.

W tytule posta wspomniałem o zmianach na blogu. Jeszcze w tym tygodniu moja witryna zmieni się troszeczkę wizualnie. Chciałbym zrobić małe porządki na stronie i nadać jej nowy kształt. Oczywiście tematyka mojego bloga się nie zmieni. Nadal będziecie mogli znaleźć tutaj świeżą dawkę kultury, recenzje filmów i moje prywatne przemyślenia z dnia codziennego. Dziś chciałem was uprzedzić o modyfikacjach strony, ponieważ mogą one mieć w tym tygodniu wpływ na działanie witryny. Za wszelkie niedogodności przepraszam i do napisania niebawem! Cześć! 🙂

378167936ad907ed7dffc25268a65d68

Reklamy
Otagowane

6 thoughts on “„Internet ogłupia” – czyli niedzielne szepty, Pan Chajzer w roli hejtera i zapowiedzi dużych zmian na blogu.

 1. kulkizdrutu pisze:

  🙂

  Polubienie

 2. marika96 pisze:

  I DOB)RZE

  Polubienie

 3. Fragles pisze:

  Chajzer grubo przesadził

  Polubienie

 4. Magdabraf pisze:

  Jestem ciekawa tych zmian 😀

  Polubienie

 5. powalacace pisze:

  słabe, bardzo słabe, ale może trochę poszerzy świadomość ludzi na temat hejtu, chociaż…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: