„Image na Negana?” – czyli krótkie włosy, krótkie przemyślenia i krótkie zapowiedzi…

negan figajorgi.jpg

Lucille.

Jest i wiosna. Pierwsze grillowanie. Pierwsze listki na drzewach. Pierwsze spacery w koszulce z krótkim rękawkiem. Pierwsze przeziębienie wynikające ze spacerów w koszulce z krótkim rękawkiem. Tak, znowu jestem przykuty do łóżka. Najsmutniejsze jest to, że w kalendarzu widnieją sprawy ochrzczone nienaruszalnymi terminami. W związku z powyższym staram się ogarnąć codzienność i z torbą pełną chusteczek podróżuje po wpisach z mojego kalendarza – do tej pory skutecznie odhaczając wygrane bitwy. Na początku bieżącego miesiąca wspominałem, że wraz wiosną chciałbym otworzyć nowy etap w swoim życiu. Z tej okazji postanowiłem również przytulić miejscowego fryzjera i pozbyć się długich włosów. Jest mi o wiele lżej. Niesamowita sprawa. Powyższa fotografia jest wynikiem moich głupawek z pracy w ogródku i wrażeniami po finałowym odcinku TWD. Pomimo zasmarkanej wiosennej rzeczywistości działam dalej. Nadal praktykuje obiecaną sobie dietę i trzymam się daleko od – moich ulubionych przez lata – słodkich napoi. Nie chcę wyjść w tym momencie na hipokrytę, więc…

Przyznam się, że w ciągu diety zdarzyło mi się  epizodycznie sięgnąć po energetyka. Jednakże bez wątpienia ograniczyłem kontakt z owymi napojami o 97% i powoli przyzwyczajam się do witaminek i czystej wody 🙂 . Jeżeli zastanawiasz się dlaczego w dzisiejszym wpisie piszę tak dużo na temat diety, zapraszam do lektury moich poprzednich wpisów z kategorii „Figaj prywatnie”. Niektórzy z was dopytywali mnie co dalej z kawiarenką. Spokojnie, powolutku dorasta. Niebawem napiszę na blogu troszeczkę więcej na jej temat. Jeżeli już w zapowiedziach i prywatnych wywodach jesteśmy – bo taką formę przybrał ostatecznie dzisiejszy post – powiem wam jeszcze słówko na temat kanału bloga na platformie YouTube. Obiecywałem już od dawna wznowienie prac na kanale. W związku z brakiem czasu, obietnice nie zostały do tej pory zrealizowane. Zamykając owy temat i odpowiadając na wasze potencjalne pytania powiem tak… prace na kanale zostaną wznowione, jednak nie wiem na chwilę obecną kiedy i w jakiej formie. To tyle na dziś. Idę działać dalej, do napisania niebawem.

Coronaviruses_004_lores

Koronawirusy są grupą wirusów wywołujących przeziębienie. Pod mikroskopem widać, że posiadają one otoczkę przypominającą kształtem aureolę lub koronę.

Reklamy
Otagowane , ,

8 thoughts on “„Image na Negana?” – czyli krótkie włosy, krótkie przemyślenia i krótkie zapowiedzi…

 1. KOSTKA99 pisze:

  dobrze ci w krótkich 🙂

  Polubienie

 2. marika96 pisze:

  dużo zdrówka bartosz! 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 3. hanka56 pisze:

  no musiałeś po prostu te bakterie na koniec dodac !@#!@ Dużo zdrówko, dobrze ci w nowej fryzurce 🙂

  Polubienie

 4. nataszakolszek pisze:

  🙂 🙂 🙂 slodziak, od razu odmłodniałeś!

  Polubienie

 5. borysek66 pisze:

  zdrówka!

  Polubienie

 6. Fragles pisze:

  No i dobrze, zdrowiej i nagraj w końcu coś 🙂

  Polubienie

 7. Coco pisze:

  Zdrowiej 🙂

  Polubienie

 8. powalacace pisze:

  to był dobry pomysł z nową fryzurą 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: