Recital „Bartosz Figaj na wieczór” w Poznaniu – dziękuję Wszystkim za dzisiejszą obecność!

4

Dzięki! 😉

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić dzisiejszy wieczór przy archaicznych nutkach recitalu „Bartosz Figaj na wieczór”. Byliście naprawdę niesamowici i mój dzisiejszy występ był dla mnie kolejnym wartościowym doświadczeniem i niesamowitą przygodą z piosenką. Szczere i szczególne podziękowania da Pana R. –  króla kabelków, odsłuchów i całej techniki scenicznej. Mam nadzieję, że dla Was również był to magiczny wieczór. Poniżej znajdziecie małą fotorelację z dzisiejszego wydarzenia. Korzystając z okazji wspomnę o kolejnym recitalu, który będzie miał miejsce w Poznaniu za tydzień. Już 21 listopada 2015, w Centrum Kultury Zamek, na deskach teatru STP będziecie mogli zobaczyć – i posłuchać – mój zeszłoroczny projekt „Halo Sinatra”! – więcej informacji pod wpisem.  Na stronie Teatru STP o wspomnianym wydarzeniu możemy przeczytać, cyt. „Schałturzony szansonista otrzymuje telefon od dawno niewidzianego przyjaciela. Pada propozycja nie do odrzucenia – Hollywood, kasyno w tle, łatwe dziewczęta i nieuchronna sława. Nowy świat kusi, nęci, fascynuje. Dawno zgrane melodie Sinatry, Charlsa , Watersa, Armstronga zyskują nowe słowa i nowe sensy.

Bartek zmienia świat przyzwyczajeń, form i schematów. Nocna podróż w nieznane staje się wędrówką w głąb siebie, w obszary zaniedbane i jednocześnie nieodkryte. Figaj tworzy nową wersję starego siebie. Emocjonalne rozmowy z matką, szefem, dziewczyną i starymi znajomymi są odautorskim komentarzem autorskiej przygody z życiem(…)”.

Najbliższy Występ: „Halo Sinatra”!

21.11.2015, godzina 19.05  Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, II piętro, sala 218 – Wstęp wolny

Reklamy
Otagowane ,

6 thoughts on “Recital „Bartosz Figaj na wieczór” w Poznaniu – dziękuję Wszystkim za dzisiejszą obecność!

 1. krystynapoz pisze:

  dziękuję!

  Polubienie

 2. Magda Braf pisze:

  było zajebiście! Pozdrawiam! 😉

  Polubienie

 3. SMM pisze:

  Bartku! Dziękuję za zaproszenie na dzisiejszy wieczór. To był Twój kolejny występ, na którym mogłam być obecna. Zaskakujesz mnie coraz bardziej swoim talentem muzycznym i teatralnym, niesamowitą ekspresją wyrazu. Miałam wrażenie, że dziś naprawdę dałeś z siebie wszystko. Masz też bardzo dobry kontakt z widzami – słuchaczami. Potrafisz ich zaangażować w wydarzenie. Widziałam radość wielu osób – obecni na sali nucili wraz z Tobą, klaskali, przytupywali nogami… Po prostu bardzo dobrze się czuli. Dla niejednego był to pewnie przyjemny lekki oddech po pracowitym dniu. Gratuluję! Rozwijaj dalej swoje zdolności.

  Polubienie

 4. WEra pisze:

  rewelacyjnie było! Gratuluje!

  Polubienie

 5. Kinga Kuszak pisze:

  nice 😉

  Polubienie

 6. Czyż pisze:

  Zauroczyłam się formą śpiewodramu .. czarem artysty 🙂 i kabaretowym wykonaniem..
  I tak z przypadku stałam się Pana Fanką 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: