„Nienarodzony” czyli piękne nogi Odette Annable.

kr

Męski ślinotok…

Pozycja, którą warto obejrzeć tylko i wyłącznie ze względu na nogi Odette Annable. Dobra, oczywiście przesadzam. Jest wiele innych powodów, dla których powinniście zobaczyć produkcje „Nienarodzony”, stopy Odette Annable, biust Odette Annable, oczy Odette Annable, usta Odette Annable. Dobra już koniec, tak na poważnie to szyja Odette Annable, dłonie Odette Annable…
Yh, w takim razie raz jeszcze. Przyznam bez bicia, że film obejrzałem tylko i wyłącznie w celu podziwiania wyżej wspomnianej brunetki. „Nienarodzony” to tragiczna produkcja, odziana w cholernie słabe efekty specjalne. Film miał swoją premierę w roku 2009. Mimo możliwości technicznych dzisiejszego wieku, efekty specjalne stworzone zostały za pomocą PowerPointa. Scenariusz filmu bardziej bawi i denerwuje, niż straszy i zaciekawia. Reżyser David S. Goyer opowiada nam historie młodej kobiety, która zmaga się z duchem przeszłości. Metafizyczny wróg uprzykrza życie rodziny bohaterki od kilku pokoleń i nie ma zamiaru zaprzestania swoich działań. Fabułę filmu przedstawiłem w dużym skrócie. W rzeczywistości jest ona tak „poplątana” i niezrozumiała, że szkoda mojego i waszego czasu na jej zbędną analizę.


W obrazie wykorzystano chyba wszystkie możliwe „chwyty”  używane do kręcenia najbardziej prymitywnych horrorów. Począwszy od charakterystycznych ujęć, na zabawie lustrami kończąc. Zwrócicie uwagę na dziesiątki ujęć z perspektywy ptaka. Kto wie, może reżyser miał zniżki na wynajem maszyn wysokościowych. Ciekawe jakie gazety trzeba czytać aby tego typu kupony uzyskać. Autorzy tworząc produkcję, w nieudolny sposób próbowali nawiązać do klasyków gatunku takich jak „Egzorcysta”. Po co? Albo raczej – dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta – z powodu braku własnej kreatywności.
Film wart obejrzenia, tylko i wyłącznie ze względu na urok Odette Annable.

Reklamy
Otagowane , ,

2 thoughts on “„Nienarodzony” czyli piękne nogi Odette Annable.

  1. powalacace pisze:

    hmm

    Polubienie

  2. powalacace pisze:

    coraz dziwniejsze zakątki Twojego bloga odkrywam ;p

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: