Homoseksualizm – eutanazja polskiej moralności?

kr

Płonie tęcza w mieście…

Homoseksualizm jest na naszej biało-czerwonej posesji tematem, który drapie, swędzi i gryzie delikatną skórę  niektórych członków naszego a-tolerancyjnego społeczeństwa. Jeśli chcesz wiedzieć jaki poziom interpersonalny posiada twój słowiański rozmówca, zastosuj następującą zasadę – „Powiedz mi co myślisz o gejach i lesbijkach, a powiem Ci kim jesteś”. Momentami uważam ,że w Polsce o wiele łatwiej jest być osobą o ciemnym kolorze skóry, niż homoseksualistą… Przynajmniej nie ma wtedy potrzeby mówienia swojej matce , o kolorze swojej skóry.
Wielu krypto-homoseksualistów, fanatyków religijnych i moralnych tradycjonalistów głosi pogląd, że homoseksualizm jest chorobą.  Nawet jeśli założymy ,że wyżej wymienieni mają rację… Postarajmy się zauważyć fakt, że w tym wypadku „chorzy” zazwyczaj bardzo dobrze czują się ze swoją  „przypadłością”. W współczesnym świecie dajemy możliwość decydowania o podjęciu  próby leczenia chorym na aids, nowotwory czy alkoholizm. Czemu nie dajemy jej homoseksualistom? Zamiast zostawienia im wyboru, na siłę chcemy ich leczyć, a nawet kastrować.

 Apel do wszystkich lubiących zaglądać innym do sypialni:”Dajcie tym ludziom prawo do życia ze swoją orientacją”.Mimo wszelkich projekcji i gier słownych należy pamiętać, że homoseksualizm nie jest chorobą. Jest zjawiskiem naturalnym w przyrodzie. Co ciekawe (i normalne) występuje on u wielu gatunków zwierząt.

Zaryzykuje stwierdzenie, że grubo ponad połowa przeciwników homoseksualizmu to wcześniej już wspomniani krypto-homoseksualiści. Z zaciśniętymi zębami obgadują ludzi, plują na monitor pisząc złośliwe obelgi na forach, a wieczorem staje im na widok Schwarzeneggera w kąpielówkach. 
W środowisku artystycznym, jak i w codziennym życiu spotkałem wielu homoseksualistów. Grono z nich to moi wspaniali przyjaciele. Uwielbiam tych ludzi za swoją otwartość, szczerość i odwagę w byciu sobą w często niewygodnej, polskiej rzeczywistości.
Wracając do tematu. Uważam, że trzeba mieć naprawdę niezły burdel interpersonalny w głowie i bardzo ubogie życie seksualne aby ingerować w orientacje innych ludzi. Proponuję abyśmy przestali zastanawiać się jak wyleczyć homoseksualizm, a zaczęli szukać solidnych kroplówek (a może również lewatyw) pomagających zwalczyć polską homofobie.

Reklamy
Otagowane ,

3 thoughts on “Homoseksualizm – eutanazja polskiej moralności?

 1. […] „Homoseksualizm – eutanazja polskiej moralności?” znajdziecie tutaj. Co do sprawy homo promocji na Woodstocku, tym razem stanę w obronie pana Owsiaka i powiem […]

  Polubienie

 2. Karol pisze:

  popieram!!

  Polubienie

 3. Koss243423 pisze:

  Ma Pan racje. Polecam dodatkowo ten dokument : https://www.youtube.com/watch?v=iM2qapAXYjM

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: